Juuni alguses veetis Andreas Eestis 14 päeva, mille jooksul külastas 192 kettagolfiparki. Ta tõi välja suure kontrasti – on väga hästi disainitud ja hooldatud 18-korvilisi radu, aga ka väga halvas seisus 9-korvilisi parke, kus muru on heina mõõtu. 

Kõigist Eestis külastatud parkidest koostas ta edetabeli, mille esikoha võttis Elva 4,8 punktiga viiest. Ka naaberrada Annikorus sai kõrge kolmanda koha. Andrease maailma radade edetabelis jõudsime samuti päris etteotsa – Elva asetseb 3. ja Annikoru 7. kohal. 

Discgolf.ee-le antud intervjuus ütles Andreas, et kuulub rajakogujate kogukonda. See on võrgustik, mis koosneb ligikaudu 40 ameeriklasest, kes on mänginud enam kui 1000 rajal. Andrease skoor on veidi üle 2000. Tema sõnul on USA-s aga mehi, kes on mänginud alates 80-90ndatest ning kel on rohkemgi radu kogutud, kuid ta loodab neile järele jõuda ja ehk isegi ette.

Lihtsalt mängimisega asi siiski ei piirdu. Platvormile UDisc jätab Andreas kõigile radadele asjaliku tagasiside, mis võiks rajahaldajaid pargi parendamise suunas abistada.

0 0 häält
Hinne
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare