Neli päeva väldanud meistrivõistlused toimusid Alutaguse ja Mäetaguse radadel, kus Albert on noppinud meistritiitili ka kahel varasemal korral. Esimene tuli 2018. aastal, mil ta võistles värskelt juunioridest väljununa esimest korda n-ö suurte meestega MPO divisjonis, teine 2020. aastal.

Võitja selgus viimastel korvidel. Kui minna oli veel kolm, juhtis Mauri nelja viskega, kuid eksis 16. ja 17. korvil ning suurendas skoori kahe punktiga. Samal ajal võttis Albert mõlemal birdie’d ning viimasele korvile mindi viigiseisus. Mäetaguse viimane korv on väljakutsuv – 188 meetrit kõrgelt platvormilt nõuab head tuule lugemist ja kindlat viset üle OB-alade. Mauri eksis kahel viskel mängualast välja. Albert tegi ideaalse soorituse, noppides sellega nii birdie kui ka meistritiitli tulemusega 30 viset alla par’i.

Ka 2020. aastal pakkus Albertile kõva konkurentsi Mauri, kes tegi toona samuti oma debüüdi MPO divisjonis. Kaks esimest päeva püsis ta kindlalt liidripositsioonil ja tundus, et ajalugu võib korduda, kuid siiski tuli suurema kogemusega Albertile alla vanduda.

Fotod: Mauri Levandi

Klubilistest osalesid meistrivõistlustel veel:

  1. Kristo Raik (MPO 6. koht)
  2. Erki Kurakin (MPO jagatud 48. koht)
  3. juuniormängija Karl Luikmäe (MPO jagatud 67. koht)
  4. Tarvo Timm (MPO jagatud 74. koht)
  5. Aivo Moorits (MP40 21. koht)
  6. Rihet Luikmäe (MP40 39. koht)
  7. Väino Kiuru (MP50 jagatud 11. koht)
  8. Silja Madison (FPO 20. koht)
0 0 häält
Hinne
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare