Heategevusse saavad panustada kõik, olgu see mängides või lihtsa ülekandega ka siis, kui kohale ei jõua või polegi suurem asi discgolfi mängija. Võistlejatele on osalustasu vabalt valitud summa, minimaalselt 10 eurot paar, ja seda saab maksta kohapeal sularahas. Muul juhul võib teha ülekande. Nii on varasemalt teinud nt hambakliinik Maxilla ja palju eraisikuid.

Läbi aastate on erinevad ettevõtted üritust toetanud ka loosiauhindadega. Nii paneb sel korral rikkaliku õhtusöögi kahele välja kohalik restoran Wabrik, rätiku, buffi ja Albert “Bazooka” Tamm joogipudeli discgolfi varustuse maaletooja Grip ‘n’ Rip ning Birdie lauamängu kohalik mängija.

Loosipileteid võib seotada piiramatus koguses, ühe pileti hind on 1 euro. Selleks tuleb teha ülekanne hiljemalt 23. detsembril. Muu toetuse puhul võib samuti teha ülekande endale meelepärases summas. Valida tuleb vaid vastav selgitus.

Aivo Moorits
EE382200221014072515
Selgitus: LOOS / HEATEGEVUSEKS

Väikeste kohtade edu saladus on koostöö ja nii ei kasuta Elva discgolfipark valla maad “tühja”, vaid püüab igal aastal ka heategevuse kaudu tagasi anda. Valla vähekindlustatud laste huvitegevuse toetuseks on võistlusi korraldatud juba alates pargi asutamisest 2017. aastal. Järgneval aastal jäi see küll ära, kuid on järjepidevalt toimunud alates 2019. aastast. Kokku on selle ajaga laste huvitegevuse fondi jõudnud 2958 €.

Üritust toetavad:

0 0 häält
Hinne
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare